ЧЕТИРИКРЕВЕТНА СОБА

Вашата резервација
Доаѓање
Nights
Заминување
Соби
Соба 1
Возрасни
Деца

ЧЕТИРИКРЕВЕТНА СОБА

Start From5.550,00 / Night
ДоручекВклучен
Кревети4 Единечни / 1 Двоен + 2 Единечни
Максимум луѓе4
Лед-TV/Wifi/ТелефонДа/Слободен/Платен
ДругоКрпи, Влечки, Сеф, Фен
Касна одјава13:00ч.
ПаркингСлободен
За паровиРомантично изненадување
Превземање од аеродромДа (Контактирајте не за цена)
Користење базен (сезонски)Слободно
Фитнес салаСлободно

Во Хотел Памела секоја од собите е посебно дизајнирана така што ќе ги задоволи и најприбирливите вкусови. Посветивме големо внимание при изборот на детали за да ги задоволиме нашите клиенти. Секој пат кога престојувате кај нас имате чувство како да сте во различен хотел.

Сите соби се природно осветлени, климатизирани, со удобни кревети, ладилник и LCD телевизори со сателитски канали. Бањите во собите се исто дизајнирани да одговараат на стилот на секоја соба и се опремени со фен за коса и пешкири.

Кај нас гостите имаат привилегија да се одјават покасно од вообичаено односно во 13:00 часот.